Prezentacja
   

Katarzyna Ciesielska

- jestem kandydatką na Radną Rady Miejskiej w Łodzi z poparciem Kukiz’15.

 

Wykonuję zawód zaufania publicznego. Od 2000 r jestem wpisana na listę adwokatów w Izbie Łódzkiej. Wykształcenie pełne zdobyłam w Łodzi. Tu skończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Prawa i Administracji, po których ukończyłam dwie aplikacje prokuratorską i adwokacką.

 

Wykazuje dbałość o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych czego dowodem jest ukończenie przeze mnie w 2014 r studiów podyplomowych na Uniwersytecie im M.Kopernika w Toruniu o specjalności prawo medyczne a w 2016 r studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie o specjalności prawo karne, materialne i procesowe.

 

Od początku mojej kariery zawodowej prowadzę równolegle działalność społeczną. Rozpoczynałam udzielając, porad prawnych w Lidze Kobiet Polskich w Zgierzu. Uczestniczę niemalże we wszystkich akcjach pomocy prawnej pro bono, organizowanych przez Łódzka Izbę Adwokacką.

 

Jestem inicjatorką założenia Stowarzyszenia Sprawy Kobiet, które zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej kobietom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.( www.sprawykobiet.eu) W styczniu 2018 r zostałam uhonorowana dyplomem przez Prezesa Zarządu Oddziału Łódzkiego Polskiego Związku Głuchych za wkład w organizację oraz realizację bezpłatnych porad prawnych dla głuchych podopiecznych Stowarzyszenia.

 

Na stronie internetowej, którą prowadzę pod adresem www. adwokatciesielska.pl zamieszczam artykuły z zakresu prawa i medycyny, w nadziei że są interesujące i niosą wiedzę, która pozwoli państwu walczyć o swoje prawa.

Całe moje życie, Drodzy Państwo, złożyło się na ten moment, że chce zostać dobrą radną.

 

Moje hasło wyborcze brzmi:

Dobra Radna Dobre Miasto.

 


Osoby zainteresowane szczegółami mojego programu wyborczego odsyłam, na stronę internetową www.dobraradna.pl gdzie w krótkich filmach prezentuje mój program.
Na stronie jest też możliwość pisania do mnie o najważniejszy kwestiach i problemach mieszkańców Łodzi do czego serdecznie zachęcam.